Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy motorë uji përplasen në mes të detit, shoferët “fluturojnë” disa metra në ajër (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy motorë uji janë përplasur fuqimisht me njëri–tjetrin, duke “kërcyer”disa metra në ajër.

Aksidenti ndodhi në lumin Otava, në Ontario, kur dy shoferët e motorëve ishin duke bërë akrobaci në ujë, por fatmirësisht arritën të shpëtonin gjallë nga goditja e fortë.

Video e përplasjes së motorëve u publikua në internet, e cila filloi me shumë entuziazëm në fillim, por në një moment njëri nga drejtuesit e motorëve humbi kontrollin dhe si rezultat u përplas me motorin që drejtohej nga shoku i tij.

Duke komentuar incidentin, z.Bouvier i cili filmoi ngjarjen tha për Grind TV: Në të vërtetë, unë isha më i shqetësuar për koston e motorëve sesa për dëmtimet tona, por pasi e mendova, besoj se mund të kishte rezultuar me dëmtime vërtet të këqija, nëse jo vdekje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img