Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy makina përplasin motorin te Porcelani, plagoset drejtuesi i tij dhe niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a578fe8ea2a42e51e9b72e7d518076db

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Porcelanit, në Tiranë.

Nga burime paraprake, bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, gjithashtu në aksident është përfshirë dhe një motor.

Si pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i këtij të fundit, i cili është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe po heton shkaqet e rrethanat e aksidentit.

Informacion paraprak

Më datë 02.03.2021, rreth orës 19:50, në rrugën “Xhanfize Keko”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues S. H., mjeti me drejtues E. Zh dhe mjeti motor me drejtues F. K dhe pasagjer E. D.

Dy Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi dhe pasagjeri i motorrit, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img