Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Dy makina përplasen “kokë më kokë” në Lezhë dhe përfundojnë në kanal (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në afrësi të Shënkollit në Lezhë.

Paraprakisht mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit, dy drejtuesit e automjeteve kanë marrë plagë të lehta dhe janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img