Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy makina përplasen “kokë më kokë” në aksin Shkodër-Lezhë, plagosen katër persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Karriqit dhe shkak për këtë aksident është bërë parakalimi i gabuar i njërës prej mjeteve.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe zjarrfikësit. Ndërkohë, ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të plagosurve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img