Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy makina përplasen keq në Skënderaj, 7 persona dërgohen me URGJENCË në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në fshatin Llaushë të Skenderajt. Si pasojë e aksidentimit të dy veturave kanë mbetur të lënduar shtatë persona.

Lajmin për mediat e Kosovës e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës së Jugut, Avni Zahiti. Ai ka bërë me dije se të shtatë të lënduarit po marrin trajtim mjekësor.

“Aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur rreth  orës 16:00, në një rrugë lokale në fshatin Llaushë të Skenderajt. Në aksident ishin të përfshira dy vetura, si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara shtatë (7) persona kanë kërkuar tretman mjekësor”, njoftoi Zahiti.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img