Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy golat e fundit të rusëve në Elbasan ishin të planifikuara? Ja mesazhi që u përhap në rrjetet sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

452c9c1645408dd6ec9ab8c0086c8c91

Ka përfunduar me fitoren 3-1 të Lokomotivës së Moskës kundër Skënderbeut ndeshja e fundit e fazës së grupeve në Europa League.

Por, vetëm pak minuta pas ndeshja ishte mbyllur në rrjetet sociale kanë filluar të përhapet lajmi se dy golat e fundit të rusëve, të shënuar në minutën e 89 dhe 91 ishin të planifikuara.

Në kohën kur luhej minuta e 78 në “Elbasan Arena”, në faqen ‘Jeta Osh Qef’ ka mbërritur një mesazh ku paralajmëroheshin dy gola të tjerë dhe tekst shkruesi ishte mjaft i bindur për këtë, duke e konsideruar ndeshjen “të rregulluar”.

Foto është publikuar pas përfundimit të ndeshjes dhe nuk dihet sa e vërtetë është ajo.

Megjithatë, për Skënderbeun nuk kanë munguar akuzat për shitje të ndeshjeve në Europa League, veçanërisht për ndeshjen e luajtur në Lisbonë kundër Sportingut.

Lexo edhe: Përfundon aventura e Skënderbeut në Europa League, rusët fitojnë në Elbasan

12360391_10153461502688371_4798096123534658337_n.jpg

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img