Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Dy gjyqtarë dhe një prokuror që do përballen me Vettingun javën e ardhshme (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy gjyqtarë dhe një prokuror do të përballen me Vettingun në seancat dëgjimore të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit.

Në datat 1, 4 dhe 5 qershor do të mbahen seancat për Marçela Shehu, gjyqtare në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Kurbin. Në 4 qershor do të mbahet seanca dëgjimore për Anila Lekën, prokurore në Prokurorinë e Përgjithshme. Ndërsa në 5 qershor procesit të vettingut do ti nënshtrohet Edmond Islamaj, gjyqtar në Gjykatën e Lartë

Më shumë
spot_img
spot_img