Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Dy “gjermanët e fundit” patrullojnë në Fier

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Fier diten e djeshme ka ndodhur diçka jo e zakontë.

Një motor i vjetër model i viteve ‘40 me targa të huaja është parë të kalojë permes qytetit me dy persona të veshur me stil ushtarak dhe të pajisur me të gjitha orenditë e një ushtari të luftës së dytë botërore.

Ata ishin miqësorë me qytetarët duke i përshëndetur dhe buzeqëshur.

Më shumë

spot_img