Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Dy eleminime në një natë, ja kush janë dy banorët që lanë shtëpinë e “Big Brother” 

Lajme të ngjashëm

Prime i “Big Brother’ edhe mbrëmjen e sotme ka qenë i mbushur plot surpriza dhe debate të forta.

Mes Luizit, Efit dhe Xhonatanit banori që la shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” ishte Xhonatani, duke ndaluar kështu rrugëtimin e tij brenda shtëpisë.

Ndërkohë eshtë hapur edhe një televotim surprizë për banorët dhe teleshikuesit. Dea Mishel e cila fitoi lojën me pyetje gjatë javës, ka pasur mundësinë të hapë një televotim gjatë mbrëmjes dhe brenda një nate do të ketë dy eleminime. Ajo ka zgjedhur mes shumë banorëve që të nxjerrë në televotim treshen Luiz, Kiara dhe Efi.

Mes këtyre 3 banorëve, la shtëpinë përfundimisht Efi.

Më shumë