Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Dy djem tentojnë të përdhunojnë vajzën në mes të Tiranës por ja ç’ndodh në momentet e fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy djem nga Laçi janë përpjekur të përdhunojnë një vajzë 22-vjeçare në mes të Tiranës, mirëpo fatmirësisht njerëzit kanë dëgjuar britmat e vajzës duke lajmëruar policinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet ku dy të rinjtë Armonel Bruka 26 vjeç dhe Henri Talo 25 vjeç kanë marrë me forcë në makinën e tyre shtetasen me iniciale F.L., 22 vjeçe, banuese në Tiranë.

Pasi e kanë futur në makinë ato kanë tentuar ta përdhunojnë të renë por fatmirësisht njerëz që kanë dëgjuar thirrjet dhe britmat e saj kanë njoftuar policinë. Dy djemtë nga Laçi janë detyruar ta lënë të lirë vajzën dhe janë larguar. Policia i ka shpallur në kërkim dhe po punon për kapjen dhe arrestimin e tyre. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img