Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Dy ditë pasi shkarkoi drejtorin e Policisë, Sandër Lleshaj sot sërish në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj do të jetë sot sërish në Shkodër. Mësohet se ministri do të vizitojë kryeqendrën e  veriut për të bërë një prezantim.

Burime nga ministria bëjnë të ditur se Lleshaj do të prezantojë sot në orën 10:00 prefektin e ri të qarkut Shkodër.

Valdrin Pjetri do të jetë prefekti i ri i komanduar nga ministri.

Ndërkaq, kujtojmë se Lleshaj ishte në Shkodër vetëm dy ditë më parë, pas ngjarjes së rëndë ku u ekzekutuan dy vëllezërit Astrit dhe Ibrahim Bilali.

Lidhur me këtë ngjarje, ministri shkarkoi drejtorin e Policisë së Shkodrës Vehbi Bushati dhe emëroi në vend të tij Niko Brahimaj.

Më shumë


spot_img

spot_img