Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.1kmh
40 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Dy ditë pas protestës së dhunshme, nis pastrimi i selisë së Partisë Demokratike

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka nisur pastrimi i selisë së Partisë Demokratike, dy ditë pas protestës së dhunshme të 8 janarit e thirrur nga ish kryeministri Sali Berisha.

Punonjës burra dhe gra kanë nisur punën për pastrimin e selisë, heqjen e xhamave të thyer dhe copave metalike të mbetura nga dyert e blinduara.

Berisha pasi “dështoi” në marrjen e selisë së PD, tha se do të ketë një protestë tjetër edhe më të fuqishme, por nuk dha një datë  të caktuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img