Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Dy ditë pas operacionit, lojtari i kombëtares ngrihet në këmbë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lojtari i kombëtares shqiptare Odise Roshi ka kaluar me sukses operacionin. Roshi bëri një ndërhyrje në gju. Pas operacionit të kryer në Itali vetëm dy ditë më pas në rrjetin social “Instagram”ka postuar momentin teksa është ngritur në këmbë.

 

Me këto pamje Roshi  tregon se jo vetëm operacioni ka shkuar me sukses, por ai po përmirësohet shumë shpejt.

 “Dita e dytë”, shkruan ai në përshkrimine videos, duke lënë të kuptohet se përmirësimi i tij mund të arrihet në një kohë të shkurtër dhe Roshi do jetë shumë shpejt në fushën e blertë.

Ndërsa është thënë se anësori do të qëndrojë jashtë fushave 6 muaj.

View this post on Instagram

Dita e dyte ?

A post shared by RoshiOdise (@roshiodise) on

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img