Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Dy ditë para seancës plenare, Ruçi i jep porositë deputetëve: Të mos diskutohet asgjë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë mbledhjes së grupit të PS, kryeparlamentari Gramoz Ruçi i ka dhënë porosi deputetëve lidhur me seancën e rradhës që pritet të mbahet këtë të mërkurë.

Sipas Report Tv, Ruçi është shprehur se në seancë nuk do të diskutohet asgjë lidhur me opozitën.

Sipas tij objekt diksutimi do të jetë vetëm ligji dhe qytetarët.

Sakaq, bëhet me dije se në mbledhjen e sotme të grupit të PS, kryeministri Edi Rama nuk ka marrë pjesë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img