Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Dy ditë nga protesta, Basha mesazh qytetarëve: Të bashkohemi të gjithë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

11b97234a9f0527cb8d12de49e0fe0b0

Kreu i PD, Lulzim Basha fton qytetarët për protestën e së hënës në Tiranë, shkruan Newsbomb.al.

Përmes një postimi në faqen e tij, Basha kërkon që të gjithë të bashkohen, sipas tij kundër diktaturës së krimit dhe bandës.

“Të hënën #8korrik në ora 20:00, bashkohemi të gjithë në Tiranë kundër diktaturës së krimit, bashkohemi në mbrojtje të lirisë dhe dinjitetit, bashkohemi kundër bandës që grabit gjithçka, bashkohemi për familjet dhe fëmijët tuaj, për #ShqipëriaSiEuropa! Asnjë hap pas! #RamaIk”, shkruan Basha, teksa publikon edhe një video. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img