Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dy ditë në Big Brother dhe nisin problemet mes çiftit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërhyrja e Fiorentinës gjatë një debati mes Olsit dhe Keit ka sjellë edhe një krisje mes çiftit.

Edhe pse debati është zhvilluar në mëngjes dhe u duk se gjithçka u harrua, risjella e tij në vëmendje pasdite dhe fjala kyç e Fiorentinës në debatin e paradites “Sot jam unë, Olsi e ka pushim” ka bërë që mes çiftit të ketë edhe një përplasje të vogël.

Një përplasje të cilën Fiorentina e ka përjetuar shumë, duke vënë në pikëpyetje edhe lidhjen e saj me Olsin dhe se sa shumë ai është i dedikuar në të.

“Unë nuk jam perfekte, edhe duhet falur edhe të falësh. I kërkova falje i thashë që nuk e kthej dot kohën mbrapa”, shpreh Firorentina në prani të Gertës dhe Katerinës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img