Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Dy dashuritë e Miriam Canit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Babai i Miriam Canit, Agim Cani, ka shpërndarë një foto për miqtë e tij në “facebook”. Cani, shihet në krah të vajzës dhe dhëndërit të tij Alban Skënderaj. 

“Mes dy dashurive”-shkruan babai i Miriamit.

Ndërkohë që një nga miqtë e tij i shkruan : Miriami po që është  midis dy dashurive, ndersa ju z.Çani përkrah një dashurie.

Nuk e ka dhe aq keq komentuesi. Ne nuk jemi mësuar të shohim kaq shumë dashuri mes vjehrrit dhe dhëndërit. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img