Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

Dy automjete dhe një triçikël përfshihen në aksident, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur në Fier

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në aksion Fier-Vlorë.

Një mjet triçikël me të cilin po udhëtonte një person është goditur nga një automjet Kia me targë AA 613 LM, i cili më pas është përplasur me një tjetër automejt tip Volvo me targë FR 1420 D.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën personi që udhëtonte me triçikël, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Policia po heton për shkaqet e aksidentit, si dhe për identifikimin e përsonave të përfshirë në të.

Më shumë