Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Dy aksidente njëri pas tjetrit, përplaset makina e Kryeministrit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor ka ndodhur në Itali, ku u përfshi dhe kryeministri, Mario Draghi.

Makina e Kryeministrit tip “Volkswagen Passat” u përplas me një tjetër makinë të tipit “Lancia Y”, e cila kishte ndaluar pasi kishte goditur një “BMW” që kishte frenuar papritur.

albsig

Gjithashtu i përfshirë në aksident ishte dhe makina e dytë shoqëruese e Kryeministrit dhe fatmirësisht nuk janë raportuar të lënduar.

Mirëpo, para se kryeministri të largohej, doli nga makina dhe foli me pronarin e BMW , si dhe me gruan e cila drejtonte automjetin tjetër. Ata i kanë kërkuar falje njëri- tjetrit për atë që kishte ndodhur.

Burri 45-vjeçar dyshohet se ka folur për disa minuta me kryeministrin, i cili gjithashtu u sigurua të dinte kushtet shëndetësore të të gjithë atyre që ishin të përfshirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img