Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Dy aksidente në pak minuta, përfshihen 5 makina, disa të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

07bbbf27c03f69e1e142297afc9192ae

Një person raportohet paraprakisht se ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Në aksident janë përfshirë dy mjete tip Mercedes Benz, njëri “C Class” dhe tjetri “CLS”. Për pasojë nga përplasja një prej shoferëve të dy mjeteve është dërguar në spital.

Grupi i hetimit ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të saj.

Ndërkohë, tre persona të tjerë kanë mbetur të plagosur në Shengjin, si pasojë e një aksidenti të trefishtë. Bëhet me dije se tre mjete janë përplasur në aksin Shëngjin-Lezhë dhe të plagosur kanë mbetur drejtuesit e tyre.

Shkaqet e këtij aksidenti nuk dihen ende, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për lehtësimin e trafikut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img