Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Dy aksidente në pak minuta në Tiranë, makinat përplasin këmbësorin dhe biçiklistin, të plagosurit nisen drejt spitalit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c96d906340b71f1c334f8b8b3df2f2f7

Dy aksidente në pak minuta kanë ndodhur në tiranë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Në rrugën “Jordan Misja” rreth orës 12:35 mjeti me drejtues E.S ka aksidentuar këmbësorin K.Z, i cili është në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë rreth orës 12:50 në rrugën e “Elbasanit”, mjeti me drejtues A.M ka aksidentuar G.T, i cili po lëvizte me biçikletë, ndërsa është dërguar menjëherë në spital.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjeve.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 19.06.2020, rreth orës ‪12:35, në rrugën “Jordan Misja”, mjeti me drejtues shtetasin E.S., ka aksidentuar këmbësorin K.Z., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 19.06.2020, rreth ores ‪12:50, në rrugën e “Elbasanit”, mjeti me drejtues A.M., ka aksidentuar biçiklistin G.T, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policise ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img