Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy aksidente në pak minuta në Korçë dhe Cërrik, 2 të plagosurit nisen me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy aksidente kanë ndodhur brenda pak minutash në Korçë dhe Cërrik. Aksidenti në Korçë ka ndodhur në unazën e qytetin, ku janë përplasur dy mjete.

Goditja e mjeteve ka qenë e fortë dghe për pasojë është plagosur drejtuesi i njërit prej tyre, i cili është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë në Cërrik një mjet ka përplasur një person që po udhëtonte me biçikletë. Biçiklisti është nisur me urgjencë në spitalin kirurgjik për shkak se ka pësuar fraktura të shumta në trup. Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img