Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Dy aksidente me motor në Tiranë, plagosen dy të rinjtë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy aksidente rrugor kanë ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Një kamion ka përplasur një 20-vjeçar me motor tek Ura e Beshirit.

Ndërsa një mjet tjetër a përplasur një 24-vjeçar i cili po ecte me motor.

Të dy të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Turistët serbë fillojnë të zëvendësojnë shqiptarët e Kosovës në plazhin e Durrësit

“Më datë 13.08.2021, rreth orës 17:45, tek Ura e Beshirit, një mjet kamion me drejtues  shtetasin M. B., ka përplasur motorrin me drejtues shtetasin K. H., 20 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Rreth orës 17:45, në rrugën “5 Maj”, mjeti me drejtues Y. D., ka përplasur motorin me drejtues D. L., 24 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img