Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Dy adoleshentë filmojnë një “UFO” në qiellin e Korçës (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video e ngarkuar në “Youtube” tregon momentin kur dy djem të rinj, filmojnë një objekt të paidentifikuar në qiellin e Korçës.

Edhe pse është natë dhe kualiteti i videos është i dobët, objekti, që mund të jetë një balonë e vogël me djegie, duket qartë. Megjithatë entuziazmi dhe habia që shprehin fëmijët të bën të mendosh se mund të jetë vërtet diçka e mistershme. Ndiqni videon dhe gjykoni vetë:

albsig

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img