Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy 16-vjeçaret nga Tirana u ZHDUKËN pa lënë gjurmë, Prokuroria nis hetimet: Do të verifikojmë të gjitha kontaktet që kanë pasur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5064b381416f4d17a49358249b48caf4

Prokuroria ka nisur hetimin për zhdukejn e dy të miturave në Tiranë.

Bëhet me dije se hetuesit do të verifikojnë të gjitha kontaktet që kanë pasur dy 16-vjeçaret ditët e fundit. Mësohet se prokuroria ka kërkuar tabulatet telefonike të dy vajzave.

Kujtojmë që Kejsi Ahmetaj e Mojna Hajdari janë dy vajzat e mitura që janë zhdukur më datë një janar, teksa thanë se do shkojnë tek njëra-tjetra për të uruar ‘live’ për vitin e ri.

Mësohet se ato me vete kanë marrë kartat e identitetit dhe një sasi parash. Herën e fundit vajzat e mitura janë parë tek ‘Qyteti Studentit’

Sakaq, vijon akoma kërkimi i tyre nga ana e policisë dhe familjarëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img