Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Dy 16-vjeçaret nga Tirana u ZHDUKËN pa lënë gjurmë, nëna e njërës prej vajzave: Kam frikë se i kanë trafikuar, Kejsi është e sëmurë ka nevojë për mjekim (EMRAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kejsi Ahmetaj e Mojna Hajdari janë dy vajzat e mitura që janë zhdukur më datë një janar, teksa thanë se do shkojnë tek njëra tjetra për të uruar ‘live’ për vitin e ri.

Nëna e Kejsi Ahmetajt është shprehur se ka fikë se vajzat i kanë rrëmbyer dhe kanë trafikuar. Ajo tha se vajza e saj është e sëmurë dhe ka nevojë pëër mjekim.

“Dyshoj që i kanë rrëmbyer dhe i kanë trafikuar. Vajza është e sëmurë, ka nevojë për mjekim,” mësohet të ketë thënë nëna e Kejsi Ahmetajt.

Kujtojmë që dy 16-vjeçaret rezultojnë të zhdukura që nga data 1 janar. Ato i kishin thënë familjes se do të shkojnë tek njëra-tjetra për të uruar vitin e ri, por që ishin zhdukur.

Mësohet se ato me vete kanë marrë kartat e identitetit dhe një sasi parash. Herën e fundit vajzat e mitura janë parë tek ‘Qyteti Studentit’

Sakaq, vijon akoma kërkimi i tyre nga ana e policisë dhe familjarëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img