Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Durrësi zgjohet i tmerruar, gjendet një trup i pajetë në mes të detit (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e93bc0bc05fc3cd38ec8721037dc85ad

Qyteti i Durrësit është zgjuar i tronditur mëngjesin e sotëm teksa një trup pa shenja jete u gjet nga disa peshkatarë.

Kufoma është gjetur në det në një distancë prej gati 10 km nga bregu. Trupi i pajetë është dërguar në Portin e Durrësit me anë të një peshkarexhe. Sipas informacioneve paraprake, ka dyshime se kufoma i përket seksit femër. Verifikimet e para zbulojnë se trupi ka qëndruar në ujë prej një kohe të gjatë. Kufa u gjet teksa peshkatarët po peshkonin në 70 metra thellësi.

Deri tani, nuk ka të dhëna rreth identitetit të personit të vdekur dhe shkaqeve të vdekjes.

Më shumë

spot_img