Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Durrësi “pushtohet” nga shiu dhe erë e fortë, pezullohet lundrimi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d3d992fd22ee8fd8fe4f5d87ecd9ab70

Durrësi është përfshirë nga një mot i paqëndrueshëm ditën e sotme, çfarë ka sjellë reshje të shumta të shiut dhe erë të fortë.

Bëhet me dije se janë pezulluar të gjitha aktivitetet e peshkimit deri në një urdhër të dytë.

Edhe sektori i ngarkim-shkarkimit ka pezulluar aktivitetin. Mësohet se tragetet e linjes Durrës-Bari dhe anasjelltas janë nisur dhe kanë mbërritur në orarin e paracaktuar.

I gjithë vendi ditën e sotme dhe në vijim do të përfshihet nga reshje të dendura shiu, çfarë mund të shkaktojë edhe përmbytje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img