Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Durrës/ Shkrumbohet makina në ecje, shpëtojnë mrekullisht shoferi dhe pasagjeri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

30a3167ad3948c2ce37023aade88294b

Një makinë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Durrës.

Mësohet se makina ka qenë në lëvizje në momentin që ka shpërthyer në flakë.

Ngjarja ka ndodhur pranë universitetit të ri, ndërsa bëhet me dije se në makinë kanë qenë një shtetas shqiptar dhe një turk.

Fatmirësisht raportohet se të dy personat kanë arritur të dalin në kohë nga makina, ndërsa automjeti është shkrumbuar plotësisht.

Ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje ndërkohë policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img