Durrës, gjendet një kufomë në breg të detit

Publikuar tek: aktualitet, më 08:17 15-03-2017 Durrës, gjendet një kufomë në breg të detit

Durrës, gjendet një kufomë në breg të detit

Gjendet një kufomë në breg të detit në Durrës. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe sipas policisë trupi i pajetë i një personi u gjet nga peshkatarët, në afërsi të portit të peshkimit.

Sipas policisë së Durrësit, kufoma i përket 54-vjeçarit Pjetër Frroku nga Lezha. Mësohet se ai  ishte peshkatar në një firmë peshkimi në Durrës, ndërsa në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune.

Dyshohet se kufoma ka rënë nga një mjet lundrues dhe ka qëndruar në ujë prej disa orësh.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet ish-kreu i SHISH: Largimi i Tahirit dhe Klosit i çuditshëm, por s’u bë për çadrën
Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat »
Article Logic
Execution time: 0.011600017547607
array(1) { ["section"]=> string(48) "durres-gjendet-nje-kufome-ne-breg-te-detit-71933" }