Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Durrës, gjendet një grua e mbytur në det

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet një grua e mbytur në det, në Durrës. Policia jep detaje rreth gruas gjetur pa jetë në ujrat e Adriatikut. Është 40 vjeç dhe është mbytur në sektorin Hekurudha, por nuk dihet më shumë rreth saj.

Autoambulanca e ka dërguar në morg trupin e 40-vjeçares. Policia po përpiqet ta identifikojë, ndërsa nuk dihet ende nëse 40-vjeçarja i ka dhënë vetë fund jetës, apo është mbytur aksidentalisht.

Më shumë


spot_img
spot_img