Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Duro sa të bëj marrëzitë”, Luizi paralajmëron Kiarën: Mos reago dhe po dëgjove... (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Duro sa të bëj marrëzitë”, Luizi
Luizi Ejlli e ka paralajmëruar të dashurën, Kiarën që mos intimidohet gjatë spektaklit të sotëm. Teksa po bënin një xhiro rreth pishinës ai i tha Kiarës që të  mos reagojë çfarëdo që të ndodhë në Prime-in e sotëm. Biseda mes dy banorëve:  Luizi: Çfarëdo të dëgjosh sot në prime, veç ki besim tek unë. Mos u intimido. Mos u keqkupto, mos reago! Kiara: Pse çfarë ka ndodhur këto ditë se nuk e di unë? Luizi: Asgjë. Ti e di që unë të dua më shumë se veten. Duro sa të bëj edhe marrëzitë që kam ndërmend.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese