Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Durimi ka sosur, tani e gjete të bësh premtime?’, Rama replikon me komentuesit: Po dëgjon zërat brenda kokës tënde… (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

91c88d6e3f7719e2a674315b9e28fe86

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot Programin e PS për Drejtësinë, dhe u ka bërë thirrje shqiptarëve që të dalin masivisht në votime më 25 prill, për të shprehur mbështetjen e tyre me votë për Reformën.

Më tej, kryeministri tha se te drejtësia palët ndahen qartë, shumë mirë ose shumë keq. Të gjithë prezantimin Rama e ka publikuar në “facebook”, ku nuk kanë munguar dhe komentet kritike ndaj Kreut të Qeverisë.

156397953_1425753221150251_5317737868925473056_n.jpg

Një qytetar dukshëm me bindje politike jo të majta, i ka thënë Ramës se durimi ka sosur dhe verdikti do të jepet në 25 prill, ndërsa ky i fundit i është përgjigjur me shprehje të urtë popullore: Kush humbet durimin, humbet të ardhmen.

156427018_1143974049383399_5244645895630767505_n.jpg

Një tjetër e ka kritikuar Ramën për vonesën e premtimeve duke dyshuar se op bëhen tani në prag të zgjedhjeve, ndërsa përgjigja e kryeministrit ka qenë thumbuese dhe me ironi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img