Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

“Dumani ka shkuar në vendet ku ka marrë porositë për vrasjet”, gazetarja Lala: I pandehuri i drejtësisë ka shumë për të tregua…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Klodiana Lala ka folur në lidhje operacionin e policisë dhe SPAK, ku u arrestuan 18 persona.

Nuredim Dumani i pandehuri i drejtësisë ka zbardhur disa nga vrasjet dhe ngjarjet kriminale në vend.

albsig

spring

Lala tha se Dumanit i është siguruar familja dhe jeta e tij, ndërsa ai po zbardh dhe po “fundos” bosët më të mëdhenj të krimeve në vend.

Ajo tregoi se Dumani po tregon detaje nga porositë që ka marrë për vrase, madje ka çuar autoritet në vendet ku ka marrë porosinë për vrasjet.

“Jeta e tij ruhet pasi ka treguar emrat më të mëdhenj. Dumani ka shkuar në vendet që ka marrë porosinë për vrasjet. Njëri nga hotelet që ishte Ervis Martinaj u sekuestruan armë të ndryshme dhe mjete të ndryshme që ishin siguruar për të kryer vrasjet.

Kjo është vetëm një pikënisje. Mendoj se është një ndër të penduarit që ka shumë për të thënë. Është kontaktuar nga bosët më të mëdhenj të krimit, është kontaktuar edhe nga Durrësi.  Nga statusi i të penduarit ai përfiton disa lehtësira. I shpëton burgimit për jetë dhe i garantohet jeta e tij dhe i familjes së tij” tha Lala në “Open”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img