Duma sërish për Skavicën: Rama e ka paracaktuar fituesin, është apo jo në listën e zezë kompania turke?

Publikuar tek: politike, më 14:41 11-01-2016 Duma sërish për Skavicën: Rama e ka paracaktuar fituesin, është apo jo në listën e zezë kompania turke?

Demokratja Grida Duma ka dalë sot sërish në një deklaratë për HEC-in e Skavicës, ku ka denoncuar aferat sipas saj të kryeministrit Rama me kompaninë turke ‘’Suzer’’.

Duma ka pyetur kryeministrin Rama për kompaninë duke thënë: ‘’Është apo jo në listën e zezë?’’

“Vërteton se Rama e ka paracaktuar fituesin. Me pazare të fshehta… Është apo jo në listën e zezë të shpallur nga autoritetet turke dhe ndërkombëtare. Koha e gënjeshtrave dhe e propagandës ka përfunduar. E do të japë përgjigje për të gjitha zullumet e tij’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010247945785522
array(1) { ["section"]=> string(106) "duma-serish-per-skavicen-rama-e-ka-paracaktuar-fituesin-eshte-apo-jo-ne-listen-e-zeze-kompania-turke-29691" }