Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Dukesha e Kembrixhit surprizon publikun me performancën në piano

Lajme të ngjashëm

Në ditën e Krishtlindjes, Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton i ka surprizuar të gjithë me performancën e saj në piano.

Ajo u shfaq në krah të muzikantit Tom Walker në një klip të shfaqur në eventin e Westminster Abbey në Britani. Midelton dhe Walker morën pjesë në xhirimet sekrete në një studio regjistrimi përpara koncertit që u transmetua në ITV.

Më shumë