Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Duken si binjake, Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8b163c4d47f75241c78286d0ac02cac0

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ish-miss Shqipëria 2010 është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Maderatorja ka nisur pushimet në jug të vendit dhe nuk na i ka kursyer fotot me bikini, ku shfaqet në super formë.

Së fundmi këngëtarja ka pozuar me bikini, ndërsa komentuesit e kanë komplimentuar i kanë shkruar se ajo ka një ngjashmëri me aktoren e njohur turke Aybuke Pusat.

Mjafton të shihni fotot e mëposhtme dhe të kuptoni ngjashmërinë e tyre.

auto_d21597432474.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img