Duken si binjake, Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 15-08-2020 Duken si binjake, Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO)

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ish-miss Shqipëria 2010 është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Maderatorja ka nisur pushimet në jug të vendit dhe nuk na i ka kursyer fotot me bikini, ku shfaqet në super formë.

Së fundmi këngëtarja ka pozuar me bikini, ndërsa komentuesit e kanë komplimentuar i kanë shkruar se ajo ka një ngjashmëri me aktoren e njohur turke Aybuke Pusat.

Mjafton të shihni fotot e mëposhtme dhe të kuptoni ngjashmërinë e tyre.

auto_d21597432474.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012075901031494
array(1) { ["section"]=> string(80) "duken-si-binjake-nevina-shtylla-qenka-sozi-e-aktores-se-njohur-turke-foto-217191" }