Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Duke u nisur me shërbim”, kur Fahri Balliu punonte te ZËRI I POPULLIT “me shqetësimin e temave të ardhshme”

Shkruar nga Newsbomb

Sot drejtues i një prej gazetave më të ashpra opozitare, por dikur Fahri Balliu ka qenë gazetar i organit mediatik të Komitetit qëndror të Partisë së Punës, Zëri i Popullit.

Në këtë foto të rrallë Balliu duket përkrah dy gazetarëve të tjerë të “ZP”, Roland Musta dhe Naim Zoto. (Me shqetësimin e temave të ardhshme – Në foto: Gazetarët e “Zërit të Popullit”, Fahri Balliu, Roland Musta dhe Naim Zoto duke u nisur me shërbim”, kjo është dixhitura që mban foto e vitete të komunizmit.

Ndërsa sot Balliu është një nga kritikët më të ashpër të kryeministrit Edi Rama, dhe djali i tij është deputet i partisë së parë opozitare pas lejimit të pluralizmit në Shqipëri, Partisë Demokratike.

Foto e publikuar nga gazetari Ergys Alushi:

htrjtukdsgdfgghhgh.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese