Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Duke u arratisur me shpejtësi, si u kap nga kamerat grabitësi i kazinosë në Tiranë (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

58e1561f5752d5be6cbea7d969745eff

I tensionuar dhe duke u arratisur me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Ky që shihni në foto është Ilir Leli, 47 vjeç, i cili mbrëmjen e sotme grabiti një kazino në Tiranë, por u arrestua gjatë tentativës për të grabitur të dytën.

Policia ka arrestuar 47 vjeçarin brenda 30 minutash që kur ndodhi grabitja e kazinosë, ku Leli arriti të merrte rreth 1 milion lekë.

(Si ndodhi ngjarja)

autori1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img