Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Duke tymosur dhe duke pirë, ja se çfarë bënte Maradona pak ditë para operacionit në tru (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9e3e158f9b3cdbd972c696c319f9d0f1

Maradona ndërroi jetë disa ditë më parë, ku nuk ia doli dot të fitonte betejën më të rëndësishme me jetën.

Në rrjet po qarkullon një video, ku duket argjentinasi në gjëndje të dehur, me ilace në tavolinë dhe duke tymosur. Sipas medieve spanjolle, diçka e tillë ka ndodhur vetëm disa ditë para se ai të operohej në tru.Siç shihet qartë, me të ishte Mariano Castro, një mik i tij i ngushtë.

Maradona njihej për jetën e tij të “ç’thurët”, me raste të ngjashme që jemi mësuar t’i shohim. Pavarësisht të gjthiave, ai mbetet një legjendë për atë çka ka dhënë në fushën e lojës.

Më shumë

spot_img