Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Duke trokitur gotat me bashkëshorten, ish-kryeministri Berisha uron Krishtlindjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha uron të gjithë besimtarët e krishterë për Krishtlindje. Teksa troket gotat me bashkëshorten Liri Berisha, ish-kryeministri shkruan dhe një mesazh të shkurtër.

“Gezuar Krishtlindjen miq”, shkruan Sali Berisha.

Më shumë


spot_img
spot_img