Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

FOTOLAJM/ Edi Rama dhe ministrat presin semaforin, në dorë mbajnë “dekretet e kuqe”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrat kanë mbaruar ceremoninë e betimit te presidenti Ilir Meta.

Pasi kanë mbaruar ceremoninë ata janë nisur në këmbë drejt kryeministrisë. Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrat e qeverisë “Rama 3” janë parë duke pritrur në semafor e duke ecur drejt kryeministrisë me “dekretet e kuqe” në dorë.

Kreu i qeverisë së bashku me ministrat po mbajnë mbledhjen e parë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img