Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Duke pirë verë dhe e buzëqeshur, publikohet fotoja e parë e Elsa Lilës pas daljes nga burgu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila, ditën e djeshme është liruar nga burgu pasi mbi të nuk rëndon asnjë akuzë.

Lajmin e bëri me dije daja i saj avokati Saimir Visha në një intervistë. Visha tregoi se ka drekuar sot me mbesën e tij dhe ndaj saj kanë rënë të gjitha akuzat.

Së fundmi ai ka publikuar dhe një foto, ku shihet me Elsën, e cila shihet duke qeshur teksa pinë verë me dajën e saj.

Në këtë postim Vishaj shkruan “qesh mirë kush qesh i fundit”.

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare u arrestua më 16 mars në Itali pasi akuzohej si një person i përfshirë në një grup kriminal që merrej me trafikun e drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img