Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Duke përjetuar momentin”, Morena Taraku shfaqet joshëse në postimet e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur shqiptare Morena Taraku është një ndër  personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në medien rozë.

Ajo është shumë  aktive në rrjetet sociale, ku publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Ish-missi shqiptar njihet për jetën e saj luksoze që shfaq shpesh herë në këto imazhe.

albsig

Së fundi, është shfaqur joshëse derisa ka shpërndarë me ndjekësit fotografi të reja.

Veshur me një bluzë më dekolte të hapur derisa po darkonte ajo dukej mjaftë atraktive dhe joshëse.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img