Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Duke mbuluar pjesët intime, Roza Lati poston foto nudo në vaskë: Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të s*ksit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara më të guximshme të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi Roza Lati ka ndarë me fansat disa video të shkurtra, ku shfaqet nudo në vaskën me shkumë.

Moderatorja tenton të mbulojë me duar pjesët intime, ndërsa bën dhe një “deklaratë të çuditshme”.

“Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të seksit”, shkruan Lati në një prej videove të publikuara në Instastory.

Në një story tjetër ajo shkruan: “A e dini ç’po ndodh?”, duke ngjallur edhe më shumë kuriozitet për ndjekësit e saj.

Më shumë

spot_img
spot_img