Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Duke masazhuar gjoksin, Britney Spears publikon videon në rrjetet sociale

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Britney Spears është mjaftë aktivë në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme. Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të gjyqit me babanë e saj për heqjen e kujdestarisë.

Dje, Britney ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një video topless, e treta gjysmë nudo që ajo ka publikuar në shtatë ditët e fundit, duke shkaktuar shqetësim tek fansat, shkruan “Mirror”.

39-vjeçarja ndau videon e shkurtër në mediat sociale të enjten në mbrëmje, në të cilën ajo mund të shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtra xhins dhe krejtësisht topless.

Këngëtarja mbron modestinë e saj duke mbuluar gjoksin me duar. Ajo pastaj i kthen gjërat në një nivel duke shikuar drejt qiellit dhe duke masazhuar gjoksin e saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img