Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Duke luajtur tenis me të rinjtë e Vlorës, Damian Gjiknuri poston foto nga Lungomarja: Hapësira më e bukur e qytetit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d7e33c503b17e5560e2400b1add70f6e

Deputeti i PS-së dhe njëherazi drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri, ka vizituar këtë të mërkurë qytetin bregdetar.

Gjiknuri është takuar me disa të rinj të qytetit, ku iu është bashkuar në një lojë tenisi dhe basketbolli në zonën e Lungomares. Sipas tij kjo zonë është transformuar, falë projekteve të rilindjes urbane.

“Pasdite në Lungomare Tenis basketboll me të rinj dhe të reja të Vlorës, në një prej hapësirave më të bukura të qytetit, transformuar plotësisht falë projekteve të rilindjes urbane”, shkruan Gjiknuri.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img