Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Duke lotuar, të “zhytur” në baltë dhe të mbytur nga gazi, gazetarët e terrenit në raportimin “live” nga selia blu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8 janari ka qenë e vështirë jo vetëm për demokratët që “luftuan” kundër demokratëve, por edhe për gazetarët.

Gazetarët e terrenit që raportonin drejtpërdrejt zhvillimet më të fundit, kanë pasur vështirësi të shumta në dhënien e informacionit.

Ata janë përballur me gazin lotsjellës ashtu si edhe protestuesit, vetëm se gazetarët ishin duke bërë punën e tyre, e të tjerë me ujin me presion që iu është lëshuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img