Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Duke “kërcyer” mbi ujë, deflinët dhurojnë “spektakël” në gjirin e Karaburunit (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ujërat e detit Jon janë shfaqur ditën e sotme delfinët të cilët kanë dhuruar “spaktakël” për qytetarët që shëtisnin në Karaburun.

Pamjet mahnitëse janë kapur nga kalimtarët, teksa famija e delfinëve notojnë dhe kërcejnë mbi ujë, ndërsa rrezet e diellit shkëlqejnë mbi ujin e kristaltë.

Delfinët janë duke u shfaqur gjithmonë edhe me shpesh në gjirin e Vlorës.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img